• Dr Alexander Elder o Akademii - Financial Trading Seminars, Inc.

  Dr Alexander Elder o Akademii - Financial Trading Seminars, Inc.

  Serdeczne podziękowania dla Akademii Inwestora za niedawną konferencję w Warszawie. Organizacja była absolutnie pierwszej klasy. Przemawiałem na wszystkich kontynentach - i wasza jakość jest pierwszorzędna. 
  Uczestnicy szkolenia byli poważni, zmotywowani i zadawali dobre pytania. To była przyjemność uczyć dla was.

  Dr Alexander Elder

  Elder.com
  Czytaj dalej…
 • Dr Van Tharp - The International Institute of Trading Mastery, Inc.

  Dr Van Tharp - The International Institute of Trading Mastery, Inc.

  Szanowni Państwo,

  Swój pobyt w Polsce, w czasie którego poprowadziłem dwudniowe warsztaty Strategie sukcesu na giełdzie, wspominam bardzo dobrze.
  Konferencja została sprawnie zorganizowana, a wysoka frekwencja była dla mnie miłym zaskoczeniem. Łukasz Milewski i jego współpracownicy służyli mi nieustannym wsparciem; konferencję zorganizowali w sposób w pełni profesjonalny.
  Moim zdaniem Akademia Inwestora znakomicie kształci polskich inwestorów i traderów - praca z tą firmą to prawdziwa przyjemność. Szczerze Polecam!

  Czytaj dalej…
 • Tomasz Rozmus

  Tomasz Rozmus

  Przed podjęciem szkoleń w Akademii nie przypuszczałem że inwestowanie na giełdzie stanie się moją największą pasją, drogą rozwoju osobistego, wielkim krokiem do wolności finansowej oraz że tak bardzo zmieni to moje dotychczasowe życie. 
  Czytaj dalej…
 • Mieczysław Putkowski

  Mieczysław Putkowski

  Dla mnie to było bardzo praktyczne, poukładanie rzeczy, o których wiedziałem i nie wiedziałem w logiczną całość. Konkrety przekazane przez ludzi, którzy wiedzą co mówią. Cieszę się że zdecydowałem się na przyjazd na szkolenie do Wrocławia - wierzę, że to bardzo dobra inwestycja w moją wolność finansową. Dzięki.
 • Łukasz Wardyn, Dyrektor Zarządzający City Index na Europę Środkową i Wschodnią

  Łukasz Wardyn, Dyrektor Zarządzający City Index na Europę Środkową i Wschodnią

  Seminarium "Niezależny Inwestor" to pierwsze szkolenie w Polsce przygotowane i prowadzone przez prawdziwych pasjonatów oraz aktywnych graczy rynków terminowych niewywodzących się z instytucji rynku kapitałowego. Przez 4 dni intensywnej nauki uczestnicy poznają podstawowe aspekty analizy rynków i gry spekulacyjnej.
  Czytaj dalej…
 • Artur Ratyński, były pracownik TFI

  Artur Ratyński, były pracownik TFI

  Jestem człowiekiem o sporym doświadczeniu. Ostatnich klika lat pracowałem w branży inwestycyjnej: Towarzystwie Ubezpieczeń na Życie, Asset Manaagement (instytucja zajmująca się zarządzaniem aktywami) i ostatnio w TFI. Zajmowałem się rynkami obligacji i akcji. I powiem Wam coś zdumiewającego. Wszystko do czego dochodziłem przez lata, na szkoleniu organizowanym przez ekipę Łukasza, dostałem podane jak na tacy. Z setek narzędzi, wskaźników wyselekcjonowano te, które są najbardziej wartościowe. Co więcej dowiedziałem się bardzo wielu rzeczy, do których nigdy nie doszedłem i nigdy bym nie doszedł, po prostu dlatego, że jest mało prawdopodobne abym wybrał taką drogę.
  Czytaj dalej…
 • Beata Jetka

  Beata Jetka

  Spotkałam się z osobami, które myślą inaczej, chcą inaczej, a w konsekwencji mają inaczej. Swoboda życia i realizowania siebie była celem moich dążeń. Dzięki przekazanej mi wiedzy na szkoleniu Łukasza Milewskiego dokonałam kolejnego kroku w rozwoju swojej osoby. Serdeczne podziękowania kochani szkoleniowcy, za pracę którą wykonaliście aby spełniać innych marzenia. Od powitania mnie na szkoleniu do momentu pożegnania czułam, że rozpoczynam nowy etap życia i tak się tez dzieje... Do szybkiego zobaczenia na kolejnych szkoleniach.
 • Krzysztof Dobrzyński, przedsiębiorca

  Krzysztof Dobrzyński, przedsiębiorca

  Zanim trafiłem na szkolenie Niezależny Inwestor Łukasza Milewskiego inwestowałem na giełdzie sporadycznie z miernymi wynikami. Aby to zmienić zapisałem się na to szkolenie. Już po pierwszym kursie zostałem rekinem giełdowym i zacząłem zarabiać duże pieniądze. Oczywiście to żart – każdyby tak chciał. Skuteczne inwestowanie na giełdzie to proces ciągłej nauki i doskonalenia umiejętności w tym temacie. To właśnie daje szkolenie Łukasza Milewskiego. Osobiście już po pierwszym etapie szkolenia przestałem tracić pieniądze tzn. zyski przewyższają straty. Na szkoleniach dostajemy same konkrety od prowadzących – praktyków którzy zarobili prawdziwe pieniądze na giełdzie. Na poszczególnych etapach szkolenia wiedza jest pogłębiana i poznajemy metody zarabiania największych guru giełdowych z zastosowaniem w praktyce na rynku. Oprócz tego dostaniemy wiele kruczków giełdowych, których nie znajdziemy w żadnej literaturze. Nauczymy się jak inwestować w akcje, opcje, kontrakty terminowe czy waluty tzn. jak zarabiać w czasie hossy czy bessy.
  Czytaj dalej…
 • Anita Ruczko kierownik medyczny

  Anita Ruczko kierownik medyczny

  Tak jak już rozmawialiśmy wcześniej, szkolenie, którego jesteś twórcą dało mi o wiele więcej niż mogłabym przypuszczać, oprócz wiedzy podanej w bardzo przystępny sposób, rewelacyjnie skompilowanej, ze zwróceniem uwagi na praktyczne podejście do inwestowania, z "prowadzeniem za rączkę" przez podstawowe procedury, z opieką po kursowa, do podejścia wręcz duchowego do kwestii pieniędzy, szczęścia oraz szukania w sobie rzeczy ponad rozumowych.

  Bardzo duży zakres wyselekcjonowanej wiedzy, która od początku pozwala na ostrożne wejście w praktykę i wprowadzanie jej w tzw. "mięsień".Jestem bardzo wdzięczna za to, że dane mi było spotkać Was na mojej drodze i wiem, że nic nie dzieje się przypadkiem.

  Pozdrawiam Was wszystkich bardzo bardzo serdecznie i do zobaczenia :))))

 • Michał Sawicki

  Historia prawdziwa.

  Mój pierwszy kontakt z Akademią Inwestora był w dzisiejszej dobie Internetu właśnie poprzez tą kopalnię wiedzy. Co spowodowało, że trafiłem na stronę Akademii? Ha, wcale nie rynek giełdowy. Wówczas jeszcze nie interesowałem się tym zagadnieniem ale z racji prowadzenia dużego przedsiębiorstwa zawodowo szukałem informacji w zakresie opcji walutowych i tak w 2007 roku zapisałem sobie w moich ulubionych adres www.inwestorgieldowy.com.
  Czytaj dalej…
 • Mariusz Wojdyna

  Pisarz ze mnie żaden, ale chciałem jeszcze raz podziękować za warsztaty :-) Dziękuję za zorganizowanie tak bogatych i praktycznych zajęć z tematyki szeroko pojętego zarządzania swoimi inwestycjami wraz z, w zasadzie, wszystkimi najważniejszymi jej aspektami.
  Czytaj dalej…
 • Anna Selwa

  Chciałabym sie podzielić moją opinią i krótkim podsumowaniem tego, co dał mi udział w szkoleniu Niezależny Inwestor Giełdowy. Do tej pory moja aktywność na giełdzie ograniczała się do inwestycji w debiutujące na giełdzie spółki Skarbu Państwa, które powszechnie uważane były za mało ryzykowne i niemal gwarantujące duży zysk w krótkim czasie.  
  Czytaj dalej…
 • Robert Szynal, branża nieruchomości

  Zajmuję się całkiem inną, zyskowną branżą, ale chęć poznania czegoś innego skłoniła mnie by pojawić się na szkoleniu w Akademii Inwestora. Uczestniczyłem w wielu kursach, szkoleniach, seminariach i już z doświadczenia podchodziłem do tego z dystansem. Ciągle przeszywała mnie myśl, że to nie może być prawda by dało się na tym dobrze zarobić, a szkoleniowcy nie zarabiają na swoich inwestycjach, tylko na nas, zwykłych uczestnikach.
  Czytaj dalej…
 • Zbyszek Kowalczyk, Inwestor od początków istnienia GPW

  Życie człowieka to nieustanny rozwój na różnych poziomach. Dla mnie jednym z takich poziomów to inwestowanie na giełdzie. Zajmuję się tym z mniejszymi czy większymi przerwami praktycznie od początku jej istnienia. Mam kilka pasji, lecz giełda jest jedną z najważniejszych. I choć udało mi się zrealizować już wiele swoich marzeń miałem także okresy niezbyt dobrej passy.
  Czytaj dalej…
 • Katarzyna Dmuchowska, Londyn

  Szkolenie NIG wybrałam ze względu na pozytywne opinie osób, które wzięły w nim udział wcześniej, a także profesjonalnych inwestorów. Byłam zaskoczona, jak wiele praktycznych informacji można przekazać zaledwie w ciągu 4 dni. Ktoś powiedział, ze szkolenie zastępuje kilkuletnie samodzielne dochodzenie do informacji na podstawie książek, poradników, forów internetowych itp. i myślę, ze się z tym zgodzę. 
  Czytaj dalej…
 • Lech Holas - prywatny przedsiębiorca z Bydgoszczy

  Jechałem na kurs jako zupełny laik, pełen obaw, czy przypadkiem nie porywam się z motyką na słońce. Jednak zgrany, złożony z ekspertów w swojej dziedzinie zespół profesjonalnie i z pasją przekazywał zdobytą i sprawdzoną w praktyce wiedzę, pełną praktycznych i użytecznych w inwestowaniu porad i wskazówek. Żadne pytanie kursantów nie pozostało bez odpowiedzi. Na każdym kroku ujmowała życzliwość, cierpliwość przy tłumaczeniu poszczególnych zagadnień, deklaracja pomocy i opieki także po zakończonym już szkoleniu.
  Czytaj dalej…
 • Anna Sokal

  Wiedząc ile jest książek o giełdzie zastanawiałam się jak to będzie możliwe przekazać nam to wszystko na 3-dniowym szkoleniu. Na szczęście były tylko najpotrzebniejsze rzeczy i po zakończonym treningu miałam poczucie że posiadam wystarczającą wiedzę i odwagę żeby rozpocząć inwestowanie (zaoszczędziłam czas i pewnie pieniądze, które musiałabym poświęcić na szukaniu skutecznych metod analizy wykresów).
  Czytaj dalej…
 • Magdalena Lisek

  Niezwykle lub nieoczekiwane wydarzenia zmuszają nas do zmiany sposobu myślenia, szukania nowych dróg, podjęcia nowych działań.

  Po przeczytaniu programu szkolenia „Niezależny Inwestor” bardzo się podekscytowałam, gdyż po prostu czułam, że właśnie takie szkolenie jest mi potrzebne. Szczególnie, że obiecywano opowiedzieć o tym wszystkim bardzo praktycznie. I to właśnie był podstawowy powód, dla którego wiedziałam, że muszę być uczestnikiem tego szkolenia. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Przekazaliście bardzo dużo praktycznych wiadomości, ponadto dużo tytułów pozycji wartych przeczytania. Szkolenie godne polecenia, wspaniała atmosfera, wszystko super! .

 • Leszek Czaban

  Dziękuję za rewelacyjne szkolenie. Mam wrażenie, że było to jedno z najlepszych szkoleń w jakim brałem udział, a uczestniczyłem w wielu różnych przez ostatnie 14 lat. Dodatkowo dla mnie było ono bardzo ważne. Cieszę się, że mogłem wziąć w nim udział.
 • Michał Misiński

  Jak każdy, miałem jakieś tam przypuszczenia ,,jak to może wyglądąć", szczerze mówiąc jestem ogromnie zaskoczony (na plus, oczywiście). Przede wszystkim obawiałem się zbyt dużej dawki wiedzy stricte teoretycznej, z której 80% i tak by uleciało bokiem. Było natomiast zupełnie inaczej. Duża doza wiedzy, ale tylko tej niezbędnej (nie rozszerzanie tematów o nazwijmy to niepotrzebne i ,,nadprogramowe" pokłady wiedzy). Przede wszystkim dużo przykładów i zastosowanie w praktyce tego wszystkiego o czym się uczyliśmy, co mogło się podobać.
  Czytaj dalej…
 • Łukasz Puchtel , inwestor

  Szkolenie "zawód inwestor giełdowy" z pewnością mogę uznać za najciekawsze wydarzenie mojego życia. Jeśli jesteś osobą poszukującą wolności, niezależność cenisz ponad wszystko i stawiasz na rozwój osobisty, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie:-)

  Miła atmosfera jaka panuje na szkoleniu oraz życzliwość prowadzących pomaga w zrozumieniu rzeczy, które wcześniej były "czarną magią". Zdecydowanie polecam tym, którzy pragną stać się włodarzami swojego losu:-)

 • Krzysztof Głowacki

  Pewnego dnia na mojej skrzynce mailowej pojawiło się zaproszenie na szkolenie. Po przeczytaniu okazuje się, że szkolenie to polecane jest przez Instytut Praktycznej Edukacji. Dla tych, którym nazwa ta nic nie mówi, niech wpiszą w wyszukiwarkę hasło „bogaty ojciec”. Sam fakt polecenia przez tą firmę nastroił mnie optymistycznie do tego szkolenia. Zorganizowałem czas, zabukowałem miejsce i przyleciałem do Łodzi na kurs podstawowy. Leciałem na kurs z nastawieniem, że wiedza ta będzie kolejnym punktem w mojej drodze do wolności finansowej. Jak się później okazało nie pomyliłem się. Na szkoleniu przywitał mnie sam Łukasz Milewski, choć wtedy jeszcze nie wiedziałem kim on jest, natomiast od początku dało się odczuć przyjazną atmosferę. Tak już zostało do końca szkolenia. Nazwa „poziom podstawowy” bardzo dobrze odzwierciedla zakres wiedzy jaką tam otrzymałem. Wcześniej o giełdzie wiedziałem tylko tyle, że jest.
  Czytaj dalej…
 • Adam Oczkowski, Łódź

  Te dwa dni to nowe oblicze tego czego zawsze się bałem. Giełda była dla mnie tym skomplikowanym i bardzo trudnym miejscem gdzie nikt nikogo nie rozumie a wszelkie zarabianie pieniędzy w tym miejscu jest czarną magia i wiąże się z zupełną przypadkowością.
  Czytaj dalej…
 • Ratyński Władysław, biznesmen, Poznań

  Szkolenie oceniam bardzo dobrze,zaskakujący jest sam sposób prowadzenia, wiedza przekazywana jest w sposób niecodzienny. Dostajesz dużo więcej jeżeli umiesz słuchać, a za to więcej już nie płacisz i to jest super. Prowadzący szkolenie są naprawdę wspaniali, otwartość, pasja, życzliwość, zaangażowanie, to tylko niektóre cechy które ich wyróżniają. Wiedza, którą zdobyłem pomorze mi przede wszystkim zacząć i jest dla mnie drogowskazem. Szkolenie polecam wszystkim, którzy pragną wolności i bynajmniej nie tylko finansowej. Gorąco polecam !!! 
  Ps. Łukaszu spotkać takich ludzi jak wy to naprawdę przyjemność dziękuję za wszystko wierzę ze nasza znajomość się na tym nie skończy.
 • Michał Figiel

  Jeszcze kilka miesięcy temu żyłem marzeniami o wielkich pieniądzach. Mieszkając na emigracji marzyłem o powrocie do kraju. Chciałem jednak sukcesu i sposobu na duże pieniądze. Podczas szkolenia Inwestora Giełdowego grupa praktyków otworzyła mi oczy na nowy sposób zarabiania pieniędzy. Pokazali prowadząc za rękę jak działa giełda i jak zarabiać, a nie tracić.
  Czytaj dalej…
 • Jacek Leśniewski

  Witam. Przede wszystkim chciałbym podziękować za świetne spotkanie i miłą atmosferę, jaką udało się stworzyć na kursie. Jest to zasługą prowadzących, ale i uczestnicy przyczynili się również do tego. Szkolenie pod względem organizacyjnym przeprowadzone było bardzo dobrze. Osoby prowadzące potrafiły wzbudzić zainteresowanie swoimi wykładami.
  Czytaj dalej…
 • Władysław Miętkiewski

  Gorąco zachęcam do szkolenia "Niezależny Inwestor". Bardzo dobre szkolenie prowadzone przystępnie przez praktyków inwestowania na giełdzie na rynku akcji. Nie często zdarza się, że jest możliwość zdobycia tyle praktycznej wiedzy podanej tak, że można samodzielnie podejmować profesjonalne decyzje inwestycyjne od zaraz po szkoleniu.

  Szkolenie praktycznie uczy na bardzo wielu przykładach aktualnych indeksów giełdowych, jak wybierać walor do inwestowania, kiedy podjąć decyzję do jego zakupu lub sprzedaży oraz jak zabezpieczać się przed stratami.

 • Andrzej Piotr Merci, uczestnik Pakietu Maxi Trader

  Szkolenie odbywało się w bardzo miłej przyjaznej atmosferze. Bardzo mocnymi stronami tego szkolenia jest praktyczne podejście do rynku akcji oraz wytłumaczenie na żywo, gdzie po takim czymś nie można czegoś nie wiedzieć. Szkolenie skierowane jest do każdego kto chce się zajmować giełdą. Po tym szkoleniu wiemy czym się kierować odnośnie zakupu akcji, kiedy wejść lub wyjść z danej spółki, żeby nie stracić a zarobić.
 • Roman Sierzputowski

  Warsztat rewelacyjny!
  Najbardziej praktyczne, dopiero po tym szkoleniu mogę ze spokojem i zyskiem inwestować w akcje. Szkolenie jest dla tych, którzy pracują i nie mają czasu by codziennie siedzieć na kontraktach a chcą zarobić.
 • Zuzanna Samson-Makówka

  Szkolenie Łukasza Milewskiego, to krótka, ale wielka szkoła życia, motywacji i interpretacji. Ich mocną stroną jest ogromne zaangażowanie i chęć pomocy ze strony prowadzących. Są to ludzie szczerzy, otwarci i bezpośredni, a takich bardzo sobie cenię. To szkolenie to nauka na praktyce, czyli to co tak naprawdę daje nam doświadczenie. Szkolenie z „rynku akcji” przeznaczone jest dla tych, którzy chcą zyskać wiedzę i niezależność zarówno tą finansową jak i osobistą. Po tych warsztatach wiem, co jest ważne, jak przeprowadzać analizy i w czym kształtować dalszy aspekt rozwoju, nauki i zaangażowania. Teraz wiem również w szczegółach, o tym na co zwracać uwagę i co wrzucać do swojego portfela inwestycyjnego. Szkolenie przeznaczone jest dla tych wszystkich, którzy zamierzają coś zmienić w swoim życiu. Nie bój się mówić, że coś nie wiesz, że w czymś potrzebujesz pomocy. Po prostu przyjedź, ucz się i pytaj!

  Dziękuję wszystkim prowadzącym. Z dużym szacunkiem dla Was.

 • Katarzyna Borowiak

  Jeżeli nie interesuje Cię nudna, monotonna, schematyczna, oparta na masie podręczników i niezrozumiałych wykładów nauka, to z pewnością szkolenie Łukasza Milewskiego jest dla Ciebie.

  Dlaczego? Grupa przyjaciół, czynnych inwestorów giełdowych w sposób bardzo jasny, aczkolwiek fachowy, w atmosferze nie mającej nic wspólnego z nudnym szkoleniem, przekazuje swoją wiedzę wszystkim tym, którzy postanowili samodzielnie decydować, o tym w jaki sposób inwestować i skutecznie pomnażać swój kapitał. Szkolenia Łukasza Milewskiego to pełna pasji przygoda. Polecam!

 • Zbigniew Wilczyński

  To było kolejne dobre szkolenie zorganizowane przez Łukasza Milewskiego, w którym miałem okazję uczestniczyć, a korzyści wynikające z dobrych zakupów pokazały się już następnego dnia. Inwestycje dokonane jeszcze w trakcie szkolenie po wcześniejszym gruntownym przygotowaniu i wsparciu osób prowadzących szkolenia dały natychmiastowy, pozytywny efekt na koncie. Warsztatowa forma zajęć pozwoliła nie tylko na naukę teorii, ale na doświadczalne edukowanie w trakcie zajęć z użyciem platformy transakcyjnej. Poniedziałkowe zajęcia w trakcie rzeczywistego działania giełdy pozwoliły nie tylko na poznanie zasad inwestowania w akcje ale i realne, przemyślane zakupy.
  Czytaj dalej…
 • Mariusz Makselon

  Sam nie wiem od czego zacząć, jako niemal totalny leszcz postanowiłem coś zmienić w moim życiu, znaleźć zajęcie inne niż dotychczasowe dwunastogodzinne dni pracy często przedłużane do soboty. Życie uciekało a marzenia te najważniejsze leżą gdzieś zakurzone na półce pomału zapominanej młodości. Młodzieńcza wolność ustępuje miejsca rzeczywistości wypełnionej ciągłą pracą.
  Czytaj dalej…