Przed podjęciem szkoleń w Akademii nie przypuszczałem że inwestowanie na giełdzie stanie się moją największą pasją, drogą rozwoju osobistego, wielkim krokiem do wolności finansowej oraz że tak bardzo zmieni to moje dotychczasowe życie. 

Bardzo profesjonalne szkolenia poukładały moją dotychczasową wiedzę oraz dały nowy, praktyczny wachlarz narzędzi do analizy rynku. Poznałem również skuteczne metody inwestycyjne, metody zarządzania kapitałem, ryzykiem oraz otwartymi transakcjami.  
Akademia to nie tylko same szkolenia ale również fantastyczni ludzie, z którymi przyjaźnie się do dziś oraz z którymi wymieniam się wiedzą i doświadczeniem. Na forum akademii wspólnie prowadzimy dyskusje na temat rynku, przeprowadzonych transakcji oraz analizy możliwych, kolejnych inwestycji.   
Ponadto cykl spotkań z wybitnymi, światowej klasy  inwestorami jak  Alex Elder czy Birger Schafermeier dały mi niesamowitą inspirację do pozostania aktywnym inwestorem giełdowym i poszerzania wiedzy w tym kierunku. Metody obydwu inwestorów  są  przedmiotem wykładów w Akademii.
Dzięki Akademii a potem poprzez bycie aktywnym uczestnikiem rynku dowiedziałem się, że Giełda i inwestowanie to  nie tylko same transakcje czy zdobywanie wiedzy na temat rynku ale również zdobywanie wiedzy na  swój własny temat. To ciągły proces rozwoju i odkrywania siebie, swoich dobrych i złych stron, kontrola własnych emocji oraz zachowań w konfrontacji z rynkiem i innymi jego uczestnikami. To droga budowania swoich żelaznych zasad, szczegółowego planowania swoich inwestycji oraz trzymania właściwej dyscypliny. 
Decyzja o przystąpieniu na ten kurs była jedną z najważniejszych decyzji w moim życiu a zarazem przełomowym jego momentem. Od tego czasu zacząłem zdobywać wiedzę która dzisiaj pozwala mi samodzielnie i skutecznie inwestować na giełdzie. Daytrading to dziś moja codzienna praca. Fantastyczna praca!!!