Inwestycje w Akcje

To prawdopodobnie jedno z nielicznych 2 dniowych szkoleń w Europie, które uczy umiejętności inwestowania w akcje, które możesz wykorzystywać z powodzeniem przez długie lata.

Wyobraź sobie dwa dni ze swojego życia, które postanawiasz poświęcić na intensywną i owocną naukę. W trakcie tych kilkunastu godzin poznajesz pełną metodykę inwestowania w akcje od A do Z, na tyle aktualną i praktyczną, że z chwilą ukończenia szkolenia daje Ci ona ogromną przewagę na rynku. Dołóż do tego dobrą zabawę, odpowiedź na każde pytanie, jakie zadasz i pewność, że będziesz wiedział jak przez lata dbać o własny kapitał, a dostaniesz odpowiedź jak wygląda "Praktyczne Inwestowanie w Akcje".

Fascynujący świat inwestycji.Dla kogo jest to szkolenie ?

Dla Każdego, kto szuka lepszego sposobu na pomnażanie własnego kapitału niż jakakolwiek lokata, najlepsze oprocentowanie, czy nawet biznes.

Dla Ciebie, jeżeli bardzo cenisz sobie swój czas i chcesz z powodzeniem inwestować przeznaczając na to w przyszłości maksymalnie godzinę dziennie!

W końcu dla Ciebie, jeżeli chcesz mieć pewność, że uczysz się od ludzi, którzy są praktykami i wiedzą jak tą wiedzę i umiejętności przekazywać innym.

Co realnie zyskasz ?

Pełną świadomość tego jak inwestować w akcje od A do Z. To szkolenie to owoc wieloletniej praktyki prowadzących i wielomiesięcznych przygotowań, by przekazać Tobie w jak najkrótszym czasie jak najwięcej praktycznej wiedzy.

Oto fakty:

 • Będziesz potrafił samodzielnie podejmować decyzje na rynku akcji.
 • Dowiesz się kiedy kupować i kiedy sprzedawać akcje.
 • Poznasz metody dające ponadprzeciętne zyski.
 • Będziesz umiał ocenić, akcje których spółek są warte zainwestowania Twoich pieniędzy.
 • Będziesz umiał zabezpieczyć swoje inwestycje przed spadkami cen akcji.
 • Zdobędziesz przewagę na rynku, oszczędzając co najmniej trzy lata samodzielnych poszukiwań.
 • Zrozumiesz zasady, którymi kierują się najlepsi inwestorzy.
 • Dzięki temu, że nasze szkolenia są prowadzone w małych grupach, zyskasz indywidualne podejście i pewność, że naprawdę wiele się nauczysz.
 • Będziesz wiedział jak podejmować trafne decyzje, wtedy gdy inni się wahają.


Jak wyglądają zajęcia?

Część I – Poznasz metody selekcji inwestycyjnej akcji. Będziesz potrafił już na wstępie odrzucić spółki, którymi nie warto się zajmować.

Część II – Poznasz dochodowe strategie inwestowania w akcje oparte na cennym doświadczeniu prowadzących. Będziesz wiedział jak zajmować pozycje, jak je zabezpieczać i jak je prowadzić aż do realizacji zysków.

Część III – To praktyczne ćwiczenia, które Tobie i nam dadzą pewność, że opanowałeś materiał i posiadasz praktyczne umiejętności.

Część IV – To połączenie wszystkich trzech części z tym co bardzo ważne czyli podejściem mentalnym do inwestowania. Dostaniesz wskazówki jak radzić sobie z własnymi ograniczeniami.


Kto prowadzi to praktyczne spotkanie ?
 • Marcin Arkusz - Niezależny trader, Praktyk japońskich technik inwestycyjnych

  Marcin to naturalne połączenie siły spokoju z niebywałą zdolnością realizacji zyskownych transakcji.

  Prowadzący szkolenie Niezależny Inwestor orazDowiedz się więcej


To co jest najbardziej wartościowe w tym szkoleniu to fakt, że usłyszysz nie tylko o wzlotach ale również o upadkach w inwestowaniu byś mógł uczyć się na naszych błędach!


Nowy termin szkolenia:
4-5 lipca 2015 roku!

Miejsce szkolenia:
Warszawa, ul. Świętokrzyska 18, piętro 3

Szkolenie odbywa się w godzinach:

sobota 4 lipca: 10:00 - 18:00 lub dłużej
niedziela 5 lipca: 9:00 - 17:00

To bardzo intensywne szkolenie więc przygotuj się, że będziemy kończyć nawet o godz. 20:00. Prowadzącemu zależy na zachowaniu najwyższych standardów prezentacji i nalega, by omówić cały zaplanowany materiał, dlatego konkretne godziny zakończenia mogą ulec przesunięciom.

Ile wynosi Twoja inwestycja we własny rozwój?

Twoja inwestycja wynosi 3000 zł (zawiera 23% VAT)


Ilość miejsc ściśle ograniczona.
O ważności rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń.

Ponieważ jesteśmy przekonani o najwyższej jakości tego co oferujemy, to otrzymujesz od nas pełną gwarancję satysfakcji!

 
 
 


Zobacz co otrzymujesz biorąc udział w szkoleniu Praktyczne Inwestowanie w Akcje:

 • Komplet materiałów szkoleniowych.
 • Szczególnym dodatkiem, wyjątkowym na takich szkoleniach, jest możliwość bezterminowego kontaktu z prowadzącymi, co oznacza, że masz wsparcie po jego ukończeniu, jest to pomoc całkowicie nieodpłatna w tematyce tego szkolenia.
 • Aromatyczne przerwy kawowe każdego dnia.

W trakcie każdego dnia będzie przerwa na obiad we własnym zakresie.

Jakie trzeba spełnić warunki aby wziąć udział w tym szkoleniu?

Techniczne:
Ponieważ na szkoleniu będzie wiele ćwiczeń, warto byś miał ze sobą swojego laptopa. Pozwoli to na realizowanie wszystkich ćwiczeń od razu na swoim komputerze.

Prawne:
Uczestnicy wszystkich szkoleń pisemnie oświadczają, że wiedzę oraz narzędzia uzyskane na szkoleniu będą wykorzystywali w celach własnych, a nie edukacyjno-komercyjnych.


Do zobaczenia na sali.


Akademia Inwestora

 
Masz pytania? Zajrzyj tutaj i skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.