Poznaj system edukacji Akademii Inwestora

Drogi Inwestorze chcący rozpocząć swoją edukację w Akademii Inwestora, to co piszę jest skierowane właśnie do Ciebie. Po czterech latach edukacji inwestorów stworzyliśmy coś co zmieni system edukacji nie tylko giełdowej raz na zawsze. Okazuje się bowiem, że chcąc nauczyć początkującego inwestora tego jak się bezpiecznie i konkretnie poruszać po dostępnych rynkach, nie wystarczy mieć wiedzę i doświadczenie, czego nam nie brakuje. 

Jest jeszcze jedna bardzo ważna kwestia o, której zapomina wielu chcących uczyć innych. Tą kwestią jest właściwy System Edukacji, który odpowiada nie tylko na pytanie:

Co powinien wiedzieć początkujący czy zaawansowany inwestor?

Odpowiedni System Edukacji odpowiada przede wszystkim na pytanie:

W jaki sposób uczyć, by nauka szła jak najłatwiej?

Jako firma giełdowo-szkoleniowa określiliśmy pewne standardy edukacji, które są dla nas absolutnym priorytetem podczas każdego szkolenia. Określają one jakie powinny być profesjonalne szkolenia giełdowe. Oto i one:
  • Prostota przekazu – wielu inwestorów zaczynających swoją przygodę z inwestowaniem, kończy ją bardzo szybko, bo nie potrafi zrozumieć tego, co jest napisane w poradnikach giełdowych. Żargon jakim posługują się analitycy i ludzie z branży powoduje, że nauka staje się utrapieniem, a nie przyjemnością. Korzystając z naszych usług masz pewność, że w każdym momencie będziemy starali się mówić do Ciebie tzw. „ludzkim językiem”, co bez wątpienia ułatwi przyswojenie całego materiału.
  • Autorski system szkoleniowy – ponad 50 edycji szkolenia mówi samo za siebie. Prowadząc je odkryliśmy, że ogromne znaczenie ma to w jaki sposób wiedza jest dawkowania i to w jakiej kolejności pojawią się dane moduły szkoleniowe. Prowadząc tyle szkoleń, przetestowaliśmy i wypracowaliśmy najskuteczniejszą strukturę edukacji.
  • Wiemy także, że dobre szkolenie to takie, które ma wiele zadań i ćwiczeń praktycznych, które pojawiają się we właściwych momentach.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy – każde ze szkoleń jakie prowadzimy zostało skonstruowane w taki sposób, byś zaoszczędził jak najwięcej czasu i pieniędzy. Szacujemy, że uczestnicząc w szkoleniu Niezależny Inwestor Giełdowy – zaoszczędzasz około 1 do 3 lat samodzielnych poszukiwań. Biorąc udział w treningu Rynek Akcji w Praktyce oszczędzasz minimum 5 do 10 lat samodzielnych poszukiwań. Skąd to wiemy? Oczywiście z praktycznego doświadczenia prowadzących.
  • „U nas Prawdziwe Szkolenie zaczyna się zaraz po jego ukończeniu” – co to oznacza? Nie łudzimy się, że w ciągu 4 dni staniesz się „mistrzem świata inwestycji” choć bardzo byśmy tego chcieli. Na szkoleniu masz poznać całą wiedzę i przećwiczyć jej najważniejsze aspekty pod okiem prowadzących. Jak wiadomo skuteczności nabywa się z doświadczeniem, dlatego jako Absolwent Akademii Inwestora, będziesz miał kontakt tel. z prowadzącymi. Dostaniesz dostęp do zamkniętego forum tylko dla absolwentów, gdzie dostaniesz pomoc i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Masz szansę uczestniczenia w spotkaniach klubu inwestora, które mają formę wymiany doświadczeń z innymi inwestorami. Jak więc widzisz, u nas jesteś otoczony należytym „wsparciem i opieką”. To standard jaki stosujemy od zawsze.
Wszystkie, wymienione wyżej, elementy składowe naszego systemu są kluczowe i to ich pojawienie się decyduje o tym czy odniesiesz sukces jako inwestor !