Akademia Inwestora została założona w 2007 r. przez Łukasza Milewskiego. Przez lata z powodzeniem realizujemy programy szkoleniowe na różnym poziomie zaawansowania. W tym czasie przeprowadziliśmy ponad 100 edycji różnych warsztatów. Zaczynając od szkoleń podstawowych na zaawansowanych programach kończąc. Od lat na nasze szkolenia zapraszamy najskuteczniejszych praktyków inwestowania z polski i całego świata.

Jesteśmy organizatorem prestiżowego cyklu konferencji "Mistrzowie Rynku" gdzie występują najlepsi inwestorzy na naszym globie.

Jako pierwsi w Europie wprowadziliśmy do naszych szkoleń elementy programowania systemów inwestycyjnych w takich językach jak afl i mql. 

Współpracujemy wyłącznie z praktykami, którzy realizowali bądź realizują dla nas takie programy szkoleniowe z zakresu inwestycji w akcje, forex, kontrakty terminowe, rynek opcji czy programowanie systemów inwestycyjnych. 

Od 2013 r. Akademia Inwestora jest zarządzana przez Panią Dagmarą Wrzosek, która od początku była zaangażowana w rozwój naszej firmy.


Poniżej znajdą Państwo opis naszego Zespołu przez duże Z. Jesteśmy dumni, że możemy na co dzień współpracować z praktykami inwestowania i ludźmi pełnymi pasji dzielenia się swoją wyjątkową wiedzą i doświadczeniem. Razem tworzymy istne koło napędowe rozwoju rodzimych inwestorów. Od lat jesteśmy numerem 1 w Polsce, który edukuje inwestorów na najwyższym poziomie. Nie jesteśmy zawodowo związani z branżą inwestycyjną, interesuje nas tylko i wyłącznie praktyka. Współpracujemy z największymi światowymi autorytetami tradingu, takimi jak Dr Van Tharp, Dr Alexander Elder, Steve Nisson, Joe DiNapoli, Birger Schafermeier.

Naszą największą siłą jest prostota przekazu, ponieważ nie wystarczy mieć wiedzę, trzeba także mieć przygotowanie pedagogiczne, aby ją odpowiednio przekazać.


 • Marcin Arkusz - Niezależny trader, Praktyk japońskich technik inwestycyjnych

  Marcin Arkusz - Niezależny trader, Praktyk japońskich technik inwestycyjnych

  Marcin to naturalne połączenie siły spokoju z niebywałą zdolnością realizacji zyskownych transakcji.

  Prowadzący szkolenie Niezależny Inwestor oraz Inwestycje w Akcje. Jest przykładem inwestora, który od początków przygody z inwestowaniem nie stracił pieniędzy na giełdzie, jest więc zaprzeczeniem mitu, że każdy musi zacząć od straty. Przez wiele lat zajmował się edukacją dzieci i dziś przelewa swą pasję do uczenia na "dorosłe dzieci". Jest zwolennikiem tłumaczenia zawiłych zagadnień giełdowych w prosty i jasny sposób. To jeden z najbardziej wszechstronnych inwestorów i nauczycieli w Akademii, inwestuje zarówno w kontrakty terminowe jak i na rynku akcji czy opcji. 

  Pewnego dnia podjął jakże ważną decyzję, że chce mieć więcej wolnego czasu, by móc spędzać go z tymi, których kocha. Efektem tego była nauka giełdy a dopiero później prezentowanie swego doświadczenia w Akademii. Jego pasją są ludzie i chętnie zaprasza ich do świata inwestycji giełdowych, gdzie można przede wszystkim inwestować i żyć tak jak się do tej pory marzyło. W kręgu jego zainteresowań jest także sport, zdrowy sposób życia i ciągły rozwój osobisty. Marcin jest zwolennikiem i poszukiwaczem prostych i skutecznych metod inwestycyjnych. Jest przykładem "rasowego" tradera, który każdego dnia odcina swoje kupony z rynku. Dzięki jego talentowi pedagogicznemu przekonasz się, że giełda nie ma przed Tobą tajemnic.
 • Barbara Wrzosek - Praktyk Inwestycji w Kontrakty Terminowe

  Barbara Wrzosek - Praktyk Inwestycji w Kontrakty Terminowe

  Basia to 10 lat doświadczenia w inwestowaniu, 20 lat doświadczenia w nauczaniu i pełny pasji absolutny filar naszej firmy. Prowadząca szkolenie Niezależny Inwestor. Wielu ludzi trzyma się z dala od giełdy, bo po prostu jej nie rozumie. Gdy jesteś na naszym treningu, nad całością czuwa Basia obdarzona talentem pedagogicznym. Jej największą zaletą jest to, że potrafi przekazać ci swoją wiedzę tak, że nie masz innego wyjścia jak zrozumieć, co do ciebie mówi. Jest żywym dowodem na to, że to kobiety przy odpowiednim zaangażowaniu i wiedzy, są lepszymi inwestorkami od płci męskiej. Inwestor giełdowy z kilkuletnim doświadczeniem odnoszący duże sukcesy na rynku GPW. Posiada ogromne doświadczenie w biznesie, była dyrektorem w wielu firmach. Jest absolwentką wielu uczelni i kierunków jak np. Teatrologia. Zawsze w stu procentach zaangażowania w to, co robi. To w połączeniu z ciepłem i życzliwością sprawia, że jest głównym motorem napędowym tego szkolenia. Specjalistka od instrumentów pochodnych, jakimi są kontrakty terminowe i opcje. 

  Jest przykładem inwestorki, która do swojej wiedzy i pierwszych sukcesów dochodziła samodzielnie metodą prób i błędów. Szkoliła się w Stanach Zjednoczonych u takich ludzi jak Steve Nison czy Joe Di Napoli. Jej ulubiony sposób inwestowania to Day Trading, czyli inwestowanie jedno sesyjne na kontraktach terminowych. Jej metoda opiera się na prostocie i czytelnej logice płynącej z rynku.  W wolnych chwilach prowadzi warsztaty Day Tradingowe pomagając absolwentom w szlifowaniu swoich umiejętności na realnym rynku. Obecnie zajmuje się tylko i wyłącznie inwestowaniem i realizowaniem swoich pasji.

  Podczas treningu wprowadzi Cię w nowy świat inwestowania i otworzy przed tobą możliwości, jakie dają inwestycje w kontrakty terminowe i opcje.
 • Rafał Wysocki - Aktywny inwestor, Pasjonat, Twórca systemów inwestycyjnych

  Rafał Wysocki - Aktywny inwestor, Pasjonat, Twórca systemów inwestycyjnych

  Czyli człowiek orkiestra i praktyk giełdowy z wieloletnim doświadczeniem w jednym. Prowadzący szkolenia Niezależny Inwestor i Efektywny Inwestor. Uwielbia pracować z ludźmi odwołując się do ich wyobraźni. Jest klasycznym intradejowcem, inwestuje głównie w kontrakty terminowe. Wśród jego zainteresowań jest także zarabianie na Dax i Bund. Pierwszy kontakt z giełdą miał przy głośnej prywatyzacji Banku Śląskiego (1994 r.). Pasjonat komputerów, programista, czasami haker. Już w szóstej klasie podstawówki nauczył się programować pomimo, że pierwszy komputer było dane mu dotknąć dopiero rok później – cóż - początek lat 80. 

  Czy ktoś jeszcze pamięta „Młodego Technika” i „Bajtka” ? Od tamtej pory komputery coraz bardziej wypełniały jego czas, przekształcając się z uczniowskiego hobby w coś, co dało się połączyć z giełdą i zarabianiem. Oczywiście stosuje na bieżąco klasyczną „ludzką” analizę rynku, ale wszystko co umie zawsze stara się sprowadzić do precyzyjnych formuł.

  Nieustannie dąży do wyeliminowania „wrażeń i pragnień” przy wchodzeniu w rynek i następnie przy zamykaniu pozycji. Jest autorem własnych systemów inwestycyjnych na, których zarabia ciągle je doskonaląc.

  Jak sam mówi, miał wielu nauczycieli giełdy. Każdy z nich miał swoje ulubione metody, każdy z nich szybciej lub wolniej zarabiał. Każdy jednak powtarzał: „szukaj siebie, szukaj swojej metody, która zgra się z twoją osobowością” W tej chwili po latach doświadczeń właśnie to można by nazwać jego myślą przewodnią w podejściu do inwestowania i nauki zaczynających swą przygodę z giełdą.