Basia to 10 lat doświadczenia w inwestowaniu, 20 lat doświadczenia w nauczaniu i pełny pasji absolutny filar naszej firmy. Prowadząca szkolenie Niezależny Inwestor. Wielu ludzi trzyma się z dala od giełdy, bo po prostu jej nie rozumie. Gdy jesteś na naszym treningu, nad całością czuwa Basia obdarzona talentem pedagogicznym. Jej największą zaletą jest to, że potrafi przekazać ci swoją wiedzę tak, że nie masz innego wyjścia jak zrozumieć, co do ciebie mówi. Jest żywym dowodem na to, że to kobiety przy odpowiednim zaangażowaniu i wiedzy, są lepszymi inwestorkami od płci męskiej. Inwestor giełdowy z kilkuletnim doświadczeniem odnoszący duże sukcesy na rynku GPW. Posiada ogromne doświadczenie w biznesie, była dyrektorem w wielu firmach. Jest absolwentką wielu uczelni i kierunków jak np. Teatrologia. Zawsze w stu procentach zaangażowania w to, co robi. To w połączeniu z ciepłem i życzliwością sprawia, że jest głównym motorem napędowym tego szkolenia. Specjalistka od instrumentów pochodnych, jakimi są kontrakty terminowe i opcje. 

Jest przykładem inwestorki, która do swojej wiedzy i pierwszych sukcesów dochodziła samodzielnie metodą prób i błędów. Szkoliła się w Stanach Zjednoczonych u takich ludzi jak Steve Nison czy Joe Di Napoli. Jej ulubiony sposób inwestowania to Day Trading, czyli inwestowanie jedno sesyjne na kontraktach terminowych. Jej metoda opiera się na prostocie i czytelnej logice płynącej z rynku.  W wolnych chwilach prowadzi warsztaty Day Tradingowe pomagając absolwentom w szlifowaniu swoich umiejętności na realnym rynku. Obecnie zajmuje się tylko i wyłącznie inwestowaniem i realizowaniem swoich pasji.

Podczas treningu wprowadzi Cię w nowy świat inwestowania i otworzy przed tobą możliwości, jakie dają inwestycje w kontrakty terminowe i opcje.