Za nami bardzo intensywny rok. W 2011 r. zorganizowaliśmy dwie duże konferencje ze światowej sławy inwestorami Dr Van Tharpem i Dr Alexandrem Elderem. Dzięki temu zapoczątkowaliśmy cykl „Mistrzowie Rynku”, który będzie dalej kontynuowany. 

Podczas spotkań gościliśmy setki inwestorów z całej Polski i Europy, dla których wiedza ze źródła to najważniejszy kapitał. To było wielkie wyzwanie organizacyjne, a pozytywne oceny Państwa – uczestników, motywują do dalszego działania.  Bardzo cenne są także pozytywne referencje od samych gości. Niestety, ale w wyniku nieumiejętnych działań różnych ludzi i instytucji, nie mieliśmy dobrej opinii w świecie jako kraj. Na szczęście zmieniamy to i skorzystają na tym wszyscy.

Oprócz tego gościliśmy w charakterze prelegentów na konferencjach „WallStreet” i  „Profesjonalny Inwestor” organizowanych przez zaprzyjaźnione Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (http://sii.org.pl).  Byliśmy tam po raz pierwszy ale już planujemy udział w roku kolejnym. Takie spotkania są bardzo potrzebne i oby było ich jak najwięcej. Nie ma nic cenniejszego niż możliwość wymiany opinii z innymi inwestorami.

Jak można zauważyć wpisy w tym dziale pojawiają się nieregularnie. Powód tego jest bardzo prosty – brak czasu na opisywanie naszych dokonań. Dlatego informacje zawarte w tym miejscu będą pojawiały się w wolnych chwilach.

Na koniec kilka pamiątkowych zdjęć z naszych wystąpień:


Marcin Arkusz podczas konferencji "Profesjonalny Inwestor"


Paweł Wyrozębski podczas konferencji "Profesjonalny Inwestor"
Rafał Wysocki w trakcie konferencji "WallStreet"

Pozdrawiamy 
Akademia Inwestora