Akademia Inwestora została oficjalnie założona w czerwcu 2007 r.  Od tego momentu z powodzeniem przeszkoliliśmy setki inwestorów z różnych stron Polski, Europy i Świata, a także wiele instytucji oraz prywatnych firm z naszego kraju. 


Copyright 2011 Akademia Inwestora

Nasze Cele:
Od początków naszego istnienia, naszym głównym celem była i jest skuteczna edukacja giełdowa rodzimych inwestorów. Wierzymy, że każdy człowiek bez względu na to, jakie ma wykształcenie oraz doświadczenie może w sposób skuteczny i regularny zarabiać na rynkach giełdowych. Naszym priorytetem jest tworzenie traderów inwestujących samodzielnie bez strachu i zbędnych emocji.

W biznesie, czy w życiu osobistym, jak i na giełdzie bardzo ważna jest kwestia samooceny. Nie wierzymy w coś takiego jak fałszywa skromność, ale mamy dużą pokorę do tego, co robimy. Jeżeli chcesz rozpocząć z nami współpracę warto byś poznał nasze mocne strony.

Co nas wyróżnia?

Jakość – Do tej pory regularnie prowadziliśmy jeden trening Inwestor Giełdowy, koncentrując się na tym, aby z każdą kolejną edycją był coraz lepszy. Nie jesteśmy zwolennikami produkcji masowej ilości treningów tylko po to by zwiększyć zyski. Najpierw Jakość potem efekty, tylko wtedy ma to sens i daje rezultaty.

Sprawdzone Metody – Jako jedni z nielicznych na świecie, podajemy otwarcie equity metod, jakich uczymy. Equity to nic innego jak symulacja wyników finansowych opartych na danej strategii inwestycyjnej. Dzięki temu masz pewność, że inwestujesz w Konkrety a nie „kota w worku”.

Doświadczenie – Jesteśmy jedyną firmą w Europie i prawdopodobnie na świecie, która zatrudnia aż 7 trenerów prowadzących jedno szkolenie. Każdy z nas jest ekspertem w wybranej przez siebie dziedzinie. W połączeniu z pasją, jaką jest nauczanie innych, powstaje bardzo ciekawe połączenie. Wspólnie mamy ponad 50 lat doświadczenia w inwestowaniu na rynku rodzimym, jak i światowym.

Współpraca Międzynarodowa - Jesteśmy organizatorem cyklu szkoleniowego pt. "Mistrzowie Rynku". Jest to impreza, której celem jest prezentacja metod najznakomitszych inwestorów na naszym globie. Dzięki temu otrzymują Państwo możliwość nauki wielu skutecznych metod tradingu bezpośrednio z źródła! Bo jest to wiedza i umiejętności od samych twórców.

Prostota i Zrozumienie – Jest powodem, dla którego większość klientów trafia do nas z polecenia. Taki efekt zawdzięczamy prowadzeniu szkoleń tzw. ludzkim językiem, bez zbędnego żargonu akademickiego. Wierzcie lub nie, ale to przyciąga ludzi jak magnes.

Wyjątkowa Obsługa - Korzystając z naszej oferty masz pewność, że będziesz kompleksowo obsłużony i wyjdziesz zadowolony. Skąd ta pewność? Masz możliwość skorzystania z treningów dla początkujących jak i zaawansowanych. Po każdym szkoleniu otrzymujesz:
  1. Nasze numery telefonu, z których możesz korzystać w razie gdybyś miał pytania dotyczące treningu, w jakim wziąłeś/łaś udział.
  2. Dostajesz dostęp do Jedynego w naszym kraju forum absolwentów naszych szkoleń, które jest ściśle moderowane z dbałością, o jakość wypowiedzi. Każdego dnia możesz uczestniczyć w wielu merytorycznych dyskusjach i uczyć się od lepszych od siebie. Na naszym forum panuje pełna kultura i brak tzw. „pustej krytyki”, bo każdy z naszych absolwentów jest traktowany, co najmniej jak dobry znajomy. Rozmowa z nami jak i dostęp do forum nie kosztuje!
  3. Masz możliwość uczestniczenia w cyklicznie przez nas organizowanych spotkaniach Elitarnego Klubu Inwestora. Zjazdy klubu odbywają się, co dwa miesiące, a udział w nich biorą najlepsi nasi absolwenci dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z początkującymi. Na każdym spotkaniu oprócz wymiany doświadczeń są prezentowane nowe zaawansowane strategie i narzędzia do tej pory nigdzie niepublikowane.
Jak więc widzisz dbamy o rozwój Naszych Klientów kompleksowo.

Pasja i Spójność – Stoimy po stronie każdego inwestora indywidualnego. Nie jesteśmy zawodowo, ani prywatnie związani z instytucjami giełdowymi. Uczymy tylko tych praktycznych metod, jakie stosujemy, na co dzień. Inwestowanie na giełdzie to nasza pasja i styl życia, który nie ma ograniczeń. Jedynym ograniczeniem jest posiadanie własnego laptopa i internetu, po to by składać zlecenia będąc w dowolnym miejscu na ziemi.

Doskonalenie – Nigdy nie wiemy tak wiele, by nie wiedzieć więcej. Wierzymy, że każdy bez względu na to jak skutecznym jest trejderem powinien ciągle się doskonalić. Dlatego też, jako jedyna firma szkoleniowo – giełdowa bierzemy udział w licznych seminariach na całym świecie organizowanych przez najlepszych inwestorów. Uczyliśmy się na żywo od Stevego Nisona, Joe Di Napoliego, Dr Van Tharpa. Oprócz tego bierzemy udział w wielu seminariach internetowych organizowanych przez czołowych trejderów. Dzięki temu uczestnicy naszych szkoleń dostają bardzo często wiedzę i narzędzia unikalne w skali globalnej, bo nikt inny ich nie zna.

Bezpieczeństwo – Zawsze podkreślamy wagę bezpieczeństwa własnego kapitału przy samodzielnych inwestycjach. Większość narzędzi, jakich uczymy jest prezentowana po to by maksymalnie ograniczyć ryzyko inwestycyjne pozwalając rosnąć zyskom i szybko ucinać straty. Jest to szalenie ważne szczególnie w przypadku inwestorów początkujących, by nauczyć ich bezpiecznego pomnażania własnego kapitału.

Zapraszamy Do Owocnej Współpracy!