Prowadzenie Szkoleń

Jesteś Praktykiem inwestowania, z co najmniej 10 letnim doświadczeniem? Potrafisz być, na co dzień skutecznym inwestorem? Uwielbiasz pracę z ludźmi? W sposób jasny i zrozumiały przekazujesz swoją wiedzę?  Mimo, iż nasz zespół jest kompletny i nie poszukujemy aktualnie nikogo do prowadzenia szkoleń, to pojawienie się tego działu nie jest przypadkowe. Jeżeli spełniasz powyższe absolutnie konieczne kryteria, to być może sprawisz, że będziemy zainteresowani współpracą z Tobą.                  

Od początku swego istnienia Akademia Inwestora jest nastawiona na aktywną współpracę tylko z praktykami tego „biznesu”, którzy znają podstawową różnicę pomiędzy ogólnodostępną teorią w książkach czy internecie a praktyką, za którą idzie doświadczenie.

Zanim do nas napiszesz, wiedz, że AI to coś więcej niż firma, która powstała w oczywistych celach biznesowych. To grupa pasjonatów, którzy kochają się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z klientami.  Owe zajęcie jest wyzwaniem, bo każdy człowiek, który pojawia się na naszych szkoleniach, jest wyjątkowym światem samym w sobie i często by do niego dotrzeć jest potrzebna prostota, pasja, cierpliwość i zrozumienie. Jeżeli „masz to” napisz do nas. Dodatkowym atutem będzie biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz dodatkowy język. Nie interesuje nas Twoje wykształcenie, ilość certyfikatów i „papierków”, jakie posiadasz oraz to, jakie uczelnie skończyłeś, bo to bardzo często nie idzie niestety w parze z rzeczywistymi predyspozycjami i skutecznością. Szukamy Człowieka – Osobowości.

Co oferujemy naszym współpracownikom?
  • Wynagrodzenie odpowiednie do włożonej pracy.
  • Wewnętrzne szkolenia i przygotowanie pod kątem pedagogicznym do prowadzenia szkoleń.
  • Zagraniczne szkolenia odbywające się na całym świecie, doskonalące Twoje umiejętności i wiedzę. Wychodzimy z założenia, że bez względu na to jak wiele wiesz i potrafisz, zawsze możesz więcej. Droga inwestora to nieustający rozwój, o czym wiedzą Ci, którzy zarabiają na giełdzie.
  • Stały rozwój w postaci naszego, know-how, na które składa się wiedza, umiejętności i doświadczenia giełdowe, jakie posiadamy w bardzo wielu względach niedostępne nigdzie indziej w Polsce.
Jeżeli jesteś zainteresowany/a naszą propozycją, skontaktuj się z naszym działem Kadr: praca@inwestorgieldowy.com
Z dopiskiem „praca AI”. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi, tylko na wybrane oferty.

Inne Formy Współpracy
Patronat medialny, reklama, inne nieopisane formy współpracy, pisz na: biuro@lukaszmilewski.pl