W tym dziale znajdą Państwo odpowiedzi na wiele pytań, jakie pojawiały się podczas rozmów z uczestnikami poprzednich edycji. Pytania jak, i odpowiedzi mają głównie charakter informacyjny. 


Co powinienem przeczytać przed szkoleniem Niezależny Inwestor Giełdowy? 
Odpowiedź brzmi nic. Program szkolenia został tak ułożony, aby naukę mógł rozpocząć inwestor niemający żadnego pojęcia o giełdzie, poza tym, że coś takiego istnieje i można na tym zarabiać. Jeżeli mimo wszystko, dysponujesz wolnym czasem i chcesz poświęcić go na coś wartościowego to zapraszamy do działu Polecamy, tam znajdziesz spis wartościowych lektur.

Czy w cenę szkoleń jest wliczony nocleg?
Nie. Pomagamy jednak w dokonaniu rezerwacji w dowolnym hotelu. W poprzednich edycjach po naszych interwencjach, uczestnicy w większości przypadków dostali swój pokój, nawet w sytuacji, gdy hotel był mocno obłożony. Przy tej okazji polecamy Hotel Boss, w, którym odbywają się szkolenia www.hotelboss.pl Na hasło: „Akademia Inwestora” nasi uczestnicy dostają atrakcyjną zniżkę na pokój.

Co jest wliczone w cenę treningów?
Udział w szkoleniu, wszystkie materiały szkoleniowe oraz przerwy kawowe.

Czy po treningach jest kontakt z trenerami?
Jesteśmy odpowiedzialnymi ludźmi i kontakt z nami tak naprawdę zaczyna się po treningu. Na szkoleniu są ustalane reguły takiego kontaktu. Chodzi o to by uczestnik nie traktował prowadzącego jak doradcę inwestycyjnego, który mówi, kiedy ma wejść na rynek i kiedy z niego wyjść.

Stawiamy na dużą samodzielność naszych inwestorów, jeżeli zadzwonisz do nas przedstawiając w pierwszej kolejności swoje przemyślenia możesz liczyć na naszą pomoc. Niektórzy kursanci, choć minęło prawie pół roku, dzwonią do nas i wspólnie wymieniamy poglądy na tematy inwestycyjne.

Czy podczas trwania szkoleń, pokazujecie jak zarządzać swoim kontem inwestycyjnym, jak poruszać się w oprogramowaniu?
Tak, aczkolwiek robimy to na oprogramowaniu domu maklerskiego za pomocą, którego sami inwestujemy. Podczas treningu zostaniesz poprowadzony krok po kroku za rączkę, jak korzystać z oprogramowania, które może stać się twoją kuźnią finansową.

Czy zdarzają się osoby niezadowolone ze szkolenia?
Oczywiście, że Tak, nie istnieje, bowiem biznes, w którym klienci byliby zadowoleni zawsze w 100%. Na szczęście są to bardzo jednostkowe, sporadyczne przypadki. Najczęściej wynika to z błędów w zrozumieniu oferty, jaką stworzyliśmy. 

Jaki strój obowiązuje na treningu?
Elegancki, a zarazem wygodny. To, co odróżnia nasz trening od innych to fakt, że pomimo biznesowego charakteru panuje u nas tzw. "swobodna atmosfera". Dzieje się tak, ponieważ wierzymy, że prawdziwa siła tkwi w grupie, a ta łączy się i otwiera przy odpowiedniej atmosferze. Jeżeli poszukujesz sztywnego szkolenia, to nie jest miejsce dla ciebie.

Czy trzeba mieć wykształcenie ekonomiczne - być matematykiem - by dobrze inwestować?
Większość z nas prowadzących, to humaniści. Nie istnieje coś takiego jak "predyspozycje". Liczy się twoje zaangażowanie i ćwiczenia po zakończeniu treningu. Konsekwencja oraz praca z planem inwestycyjnym jest kluczem do sukcesu. Nie wykształcenie, tylko twoja praca.

Czy to, czego uczycie można znaleźć w książkach?
Na koniec treningu dostajesz listę wartościowych lektur, które warto przeczytać. Ograniczamy do minimum czas poświęcony temu, co możesz sam poznać. Pewne mechanizmy są jednak w tak skomplikowany sposób opisane w książkach, że przekładamy je na "ludzki język" i uczymy jak ich używać. 

Podczas tej intensywnej nauki dowiesz się o wielu mechanizmach, które działają, a jakich nie znajdziesz w żadnej książce, bo wynikają z naszego doświadczenia inwestycyjnego. Na naszych treningach uczysz się przede wszystkim odpowiedniego sposobu myślenia i metod spekulacji, a to jest najwyższa wartość sama w sobie.

Czy będziemy prowadzić treningi w innych miastach, poza Warszawą?
Aktualnie na naszym planie widnieje tylko Warszawa i nie przewidujemy żadnej zmiany w tym kierunku. Wychodzimy z założenia, że jeżeli komuś ciężko jest przyjechać na nasze szkolenie z drugiego końca Polski, to równie ciężko będzie mu szło inwestowanie.

Chcę powtórzyć dowolne szkolenie, by jeszcze lepiej utrwalić sobie poznane metody i wiedzę. Jaki będzie koszt powtórki? Obowiązuje ten sam cennik, jaki jest dostępny w każdej z ofert.

Masz inne pytania, poza powyższą listą?
Napisz do nas na adres: biuro@lukaszmilewski.pl
Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.
Lub zrób to telefonicznie, to najszybsza forma kontaktu: 504 802 156
Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.