Podczas ostatniej edycji seminarium Harva Ekera "Umysł Milionera", które odbyło się w Warszawie w dniach 22-24 listopada zorganizowaliśmy dla wszystkich uczestników możliwość zobaczenia handlu na żywym rynku (piątek) oraz w wiele ciekawych paneli dyskusyjnych z osobami zainteresowanymi rynkami finansowymi.   

 

Podsumowanie eventu:

Podczas trzech dni odwiedziło nas setki osób zainteresowanych inwestycjami na rynku giełdowym. Szczególną uwagę Państwa wzbudził rynek Forex oraz kontraktów terminowych.

Miałem przyjemność pokazać w piątek transakcje na żywym rynku inwestując niewielki kapitał podczas trwania sesji europejskiej i amerykańskiej. Pokazowe inwestycje z piątku zostały zamknięte na plus - 380 euro w sesji porannej (europejskiej) i 435 euro  w sesji popołudniowej (amerykańskiej). Oczywiście cała trudność polegała na jednoczesnym utrzymaniu uwagi na rynku jak również z osobami przebywającymi w naszym "tradnig roomie"

Na naszym stoisku można było zobaczyć stacje do inwestycji giełdowych wraz z profesjonalnym oprogramowaniem. Wielu odwiedzających pytało o strategie giełdowe, techniki jakie wykorzystujemy do handlu walutami, akcjami czy kontraktami terminowymi. Można było również przetestować oprogramowanie Ninja Trader dokonując transakcji na rachunku demo przygotowanym specjalnie dla odwiedzających.  

Ku mojemu zaskoczeniu otrzymałem bardzo dużo pytań dotyczących inwestycji w różnego rodzaju  fundusze. Okazało się że większość osób które takie pytanie zadało to klienci owych firm nie do końca zadowoleni z rezultatów swoich inwestycji. Pomijając słabe wyniki jednostek inwestycyjnych klienci maja zamrożony kapitał na wiele lat- tak skonstruowane są umowy. Okazuje się że większość z tych osób jest skłonna nauczyć się inwestycji i zacząć samum decydować jak i gdzie mają być lokowane ich oszczędności.  

Pokazywaliśmy również nasze narzędzia do analizy technicznej i metody jakie sami stosujemy w codziennym handlu i jak dzięki nim można na giełdzie zarabiać. Niektórzy z odwiedzających chętnie zasiadali za sterami komputera próbując własnych sił na rynku.

Dużym zainteresowaniem cieszył sie nasz konkurs na którym można było wygrać jedno z naszych szkoleń o wartości 3600zl, które zaplanowane jest w dniach 15-16 luty (więcej info o szkoleniu tutaj).

Wszystkim uczestnikom, odwiedzającym bardzo dziękujemy. To był niesamowity weekend!!!

Fotorelacja poniżej (zdjecia Michał Mazur)Pozdrawiam 

Tomek Rozmus

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.